Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Helmen met ingebouwde communicatieapparatuur en aanverwante accessoires
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 18444110 Helmen
II.1.4.
Korte beschrijving
De kern van de opdracht betreft het leveren van helmen met ingebouwde communicatieapparatuur t.b.v. het gebruik door examinatoren die AM-2 (bromfiets) examens afnemen. Hierbij is het van belang dat de helmen passend worden gemaakt en dat er op een zo helder mogelijke manier kan worden gecommuniceerd met de kandidaat (door het eenzijdig geven van instructies tijdens het examen).
Voor meer informatie verwijs ik u graag naar het Beschrijvend document inclusief de bijlagen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
De maximale waarde van de gehele looptijd van de raamovereenkomst betreft €330.000,-. Voor meer informatie verwijs ik u graag naar het Beschrijvend document.