519085-2025 - Mededinging
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Raamovereenkomst voor het leveren van diverse hydraulische toepassingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van diverse hydraulische toepassingen
Beschrijving: De stad Antwerpen beschikt over een divers wagenpark met laadkranen en laadplatformen die dagelijks worden ingezet voor uiteenlopende operationele taken. Door het intensieve gebruik ontstaan regelmatig defecten, waardoor een efficiënte en tijdige herstelling essentieel is om de continuïteit van de dienstverlening te garanderen. Om hieraan tegemoet te komen, wenst de stad een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van wisselstukken en de uitvoering van herstellingen aan deze installaties.
Interne identificatiecode: GAC_2024_03291bis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 42124150 Delen van hydraulische machines of motoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03291bis - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50530000 Reparatie en onderhoud van machines