See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Mobiliteitskaart & App Defensie
Beschrijving: Wij zoeken een dienstverlener voor het leveren van mobiliteitskaarten, een bijbehorende app en aanverwante dienstverlening voor het ministerie van Defensie
Interne identificatiecode: 201865002.013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: We besteden deze Opdracht Europees aan via een openbare procedure. We hebben deze Opdracht aangekondigd via CTM. Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. Iedere geïnteresseerde marktpartij mag zich aanmelden voor deze aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 63711000 Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor, 63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000