2. Procedure
Procedure
Titel: Plat Linnen en Beroepskledij - Huur en Was- 5 jaar
Beschrijving: Plat Linnen en Beroepskledij - Huur en Was- 5 jaar
Interne identificatiecode: PPP0VI-130/4077/001_2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98311100 Diensten voor beheer van wasgoed
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 001_2024
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Voor het artikel "dekbedden : huur en was", dient de aanbieder als verplichte optie de grammage 200gr/m² o te nemen.)