519524-2023 - ResultaatBelgië-Sint-Niklaas: Diverse geneesmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bortezomib
Referentienummer: 2023AKDIB1129
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33690000 Diverse geneesmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer waarbij alle voorwaarden voor de uitvoering van deze opdracht worden vastgelegd.
Het doel van de raamovereenkomst is de levering van geneesmiddelen door de opdrachtnemer op afroep van de aanbesteder gedurende de looptijd beschreven in het bestek.
Voor verdere toelichting verwijzen wij naar de technische bepalingen van het bestek.