519827-2025 - Resultaat
Nederland – Bomen – Levering van bomen, heesters en bosplantsoen - Gemeente Leeuwarden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van bomen, heesters en bosplantsoen - Gemeente Leeuwarden
Beschrijving: Perceel 1: Levering van bomen Perceel 2: Levering van heesters en bosplantsoen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03452000 Bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 03451000 Planten, 03451300 Heesters
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bomen
Beschrijving: Levering van bomen
Perceel: LOT-0002
Titel: Heesters en bosplantsoen
Beschrijving: Levering van heesters en bosplantsoen