519845-2024 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Europese aanbesteding Learning Management System St. BOOR
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Learning Management System St. BOOR
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt een geïntegreerd leerplatform dat gemakkelijk toegankelijk is voor al onze medewerkers, ongeacht hun locatie of apparaat. Het LMS moet een intuïtieve interface hebben en uitgebreide functionaliteiten bieden, zoals het aanmaken en beheren van content, het volgen van de voortgang van cursisten, het beoordelen van prestaties, het genereren van rapporten en het faciliteren van samenwerking. In de afgelopen jaren is er 7 - 8 miljoen op het LMS uitgegeven
Interne identificatiecode: BOOR/2023/007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs, 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: LMS tbv Stichting BOOR
Beschrijving: Deze Europese aanbesteding heeft geen percelen De omvang bedraagt 7 - 8 miljoen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht heeft initieel een looptijd van 3 jaren en optioneel 2 x 2jaar