520035-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Advisering op het gebied van verhuizing, inrichting en integratie werkprocessen laboratoria
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Advisering op het gebied van verhuizing, inrichting en integratie werkprocessen laboratoria
Beschrijving: Het RIVM gaat vanaf het tweede kwartaal van 2025 gefaseerd verhuizen naar een nieuwe locatie op het Utrecht Science Park. Dit vraagt om een soepele overgang van de laboratoriumwerkzaamheden van Bilthoven naar Utrecht Science Park. Deze opdracht betreft advisering op het gebied van verhuizing, inrichting en integratie werkprocessen laboratoria in de nieuwe huisvesting. Daaronder wordt in ieder geval verstaan: Matchen op centrum-niveau van vraag en aanbod op basis van een uitgewerkt vlekkenplan Advisering facilitair gebruik en begeleiding processen Integraal programma management voor centra met laboratoria in relatie tot andere organisatieonderdelen, exploitatie, etcetera Advisering over communicatie Advisering over ontwikkelplan en innovatiebehoefte Bovenstaande wordt nader uitgewerkt in de vragenlijsten en de aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: T47996
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten, 79415200 Ontwerpadviezen, 79417000 Veiligheidsadviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000