2. Procedure
Procedure
Titel: 240118 GZD Rooi- en grondbewerking
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. rooien van heesterbeplanting; b. grond uitgraven tot 30cm.-MV en afvoeren; c. teelaarde aanbrengen en plantklaar opleveren; d. activiteiten in het kader van de Wet Natuurbescherming; e. het toepassen van verkeersmaatregelen. Voor de verdere inhoud van deze opdracht wordt verwezen naar het bijgevoegde RAW bestek FB-2416-01 inclusief bijlagen. onbekend.
Interne identificatiecode: 240118 GZD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gelijk aan hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst eindigt op 5 januari 2027 en kan tweemaal (2) eenzijdig worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. Verlengingen worden drie maanden van tevoren schriftelijk bevestigd aan de opdrachtnemer. De overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk op 5 januari 2029