Soort aanbestedende dienst Ander type: Intercommunale
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Ophalen en verwerken KGA regio IOK Afvalbeheer
Referentienummer: KGA IOK Afvalbeheer 2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90511100 Ophalen van vast stadsafval
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding