520184-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Amsterdam: Hematologieanalysatoren
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanschaf van twee Spectra Optia hemafarese toestellen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38434570 Hematologieanalysatoren
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanschaf van twee Spectra Optia toestellen voor de afdeling Hematologie van Amsterdam UMC. De hemaferese procedures worden uitgevoerd voor verschillende (en groeiend aantal) indicaties voor de specialismen nefrologie, kindergeneeskunde, intensive care, oncologie, vasculaire geneeskunde, hematologie, neurologie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering van twee Spectra Optia toestellen inclusief installatie, training en onderhoud.