520414-2023 - ResultaatNederland-Leeuwarden: Software en informatiesystemen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Repressief Informatie Systeem (RIS) t.b.v. Veiligheidsregio Fryslân
Referentienummer: 4.100
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Brandweer Fryslân heeft in 2015-2016 de stap gezet naar digitale operationele informatievoorziening en is gestart met een voertuigviewer. In de jaren daarna is deze totaaloplossing steeds verder doorontwikkeld en uitgebreid. Dit betekent dat anno 2022 alle repressieve voertuigen van Brandweer Fryslân zijn uitgerust met één of maximaal drie devices voor het raadplegen van operationele informatie tijdens een incident.
Onze totaaloplossing van het RIS bestaat uit een geïntegreerd platform met verschillende applicaties, waaronder een voertuigviewer, een hulpdiensten specifiek navigatiesysteem, een trainingsmodule en specifieke software voor de verkenningseenheden. Alle componenten staan in verbinding en zijn te beheren vanuit een online beheeromgeving.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Licenties Voertuig viewer (uitgaande jaarlijks 260 licenties)
Licenties Navigatie (uitgaande jaarlijks 140 licenties)