520602-2025 - Resultaat
België – Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel – Silt on Ice 2025-2027
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Silt on Ice 2025-2027
Beschrijving: Totaal concept van het jaarlijks event Silt on Ice 2025 - 2027 op het Epernayplein te 8430 Middelkerke
Interne identificatiecode: 2025/AN/0013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/AN/0013 - 1
Beschrijving: Totaal concept van het jaarlijks event Silt on Ice 2025-2027 op het Epernayplein te 8430 Middelkerke
Interne identificatiecode: 1