520624-2024 - Mededinging
België – Diensten in verband met luchtvervuling – Bepaling van de samenstelling van de afgassen van verbrandingsinrichtingen, procesinstallaties en nabehandelingsinstallaties in het Vlaamse Gewest door middel van meting, monsterneming en analyse
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bepaling van de samenstelling van de afgassen van verbrandingsinrichtingen, procesinstallaties en nabehandelingsinstallaties in het Vlaamse Gewest door middel van meting, monsterneming en analyse
Beschrijving: Deze opdracht houdt de bepaling in van de samenstelling van de afgassen van verbrandingsinrichtingen en procesinstallaties in het Vlaamse Gewest. Meer bepaald gaat het over onderzoeksopdrachten en/of technische controles in het kader van: - Hoofdstuk V, afdeling III van het besluit van de Vlaamse Regering van 12 december 2008 tot uitvoering van titel XVI van het decreet van 5 april 1995 houdende algemene bepalingen inzake milieubeleid. - Artikel 82. Van het decreet van 25 april 2014 betreffende de omgevingsvergunning; - De wet van 28 december 1964 op de bestrijding van de luchtverontreiniging; - strafrechtelijke onderzoeken. Op vraag van de toezichthouders van de afdeling Handhaving bij door hen gekozen inrichtingen of installaties wordt op een flexibele en snelle manier de samenstelling van afgassen, geloosd via geleide emissiekanalen, bepaald door middel van een luchtemissiemeting (meting, monsterneming en analyse). Deze metingen kunnen gevraagd worden volgens 2 percelen. De resultaten van de luchtemissiemeting worden per meetlocatie beschreven in een rapport. Dit rapport omvat een beschrijving van de gestelde handelingen en een overzichtelijke voorstelling van de resultaten bij normaalomstandigheden en, indien toepasselijk, bij vastgestelde referentietoestand
Interne identificatiecode: OMG_HH_2024_008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90731000 Diensten in verband met luchtvervuling
Aanvullende classificatie (cpv): 71900000 Laboratoriumdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: metingen, monsterneming, analyse en rapportering bij verbrandingsinrichtingen en procesinstallaties, zonder bepaling van dioxinen en furanen (PCDD/PCDF) in de afgassen.
Beschrijving: metingen, monsterneming, analyse en rapportering bij verbrandingsinrichtingen en procesinstallaties, zonder bepaling van dioxinen en furanen (PCDD/PCDF) in de afgassen. Afhankelijk van het type installatie zullen de te meten parameters verschillen.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: meting, monsterneming, analyse en rapportering bij verbrandingsinrichtingen en procesinstallaties waar gericht wordt onderzocht of dioxinen en furanen (PCDD/PCDF) via de afgassen in het leefmilieu terechtkomen.
Beschrijving: meting, monsterneming, analyse en rapportering bij verbrandingsinrichtingen en procesinstallaties waar gericht wordt onderzocht of dioxinen en furanen (PCDD/PCDF) via de afgassen in het leefmilieu terechtkomen. Er wordt een verder onderscheid gemaakt tussen luchtemissiemetingen met en zonder inbegrip van andere parameters.
Interne identificatiecode: 2