520728-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Vloerbedekking
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Vloerbedekking
Referentienummer: BOOR2022/002/02
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44112200 Vloerbedekking
II.1.4.
Korte beschrijving
Het leveren en leggen van diverse vloerbedekkingen tbv Stichting BOOR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45432000 Leggen van vloeren en aanbrengen van vloerbedekking, wandbekleding en behang
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
625000