52110-2025 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – -
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: -
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: SLRB-DELAUNOY 69 _ MT-WO_PCAN 2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SLRB-DELAUNOY 69 _ MT-WO_PCAN 2 - 1
Interne identificatiecode: 1