Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van dranken
Referentienummer: 2022-5239
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
Om de levering van diverse dranken te vereenvoudigen wil de aankoopdienst een raamovereenkomst met een leverancier afsluiten voor 4 jaar voor de levering van diverse dranken.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Alcoholvrije dranken en bieren
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Wijnen en schuimwijnen
Perceel nr.: 2