52175-2023 - ResultaatBelgië-Hasselt: Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Zeeschelde LO te Beveren – Opmaak inrichtingsstudie Doelpolder
Referentienummer: De Vlaamse Waterweg-ARC-22-0056-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze opdracht betreft het opmaken van een inrichtingsstudie aan de hand van een gedegen voorbereidend onderzoek en overlegproces om de kansen voor een geïntegreerde gebiedsontwikkeling voor het gereduceerd getijdengebied (GGG) Doelpolder en de nabije omgeving te verfijnen tot projectniveau. Het project beoogt een gereduceerd getijdengebied met estuariene natuur. De opmaak van een geïntegreerd inrichtingsplan voor het GGG Doelpolder en nabije omgeving is te beschouwen als een voorbereidende stap naar een concrete gebiedsontwikkeling.
De diensten omvatten hoofdzakelijk:
- het opfrissen van reeds geleverd studiewerk;
- het uitwerken van aantal inrichtingsalternatieven;
- de opmaak van opdrachtdocumenten voor grond- en oppervlaktewatermodellering;
- de trechtering van de inrichtingsalternatieven naar een voorkeursalternatief;
- de uitwerking van wervende visualisaties;
- de procesbegeleiding en overleg met de stakeholders.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding