CPV-code hoofdcategorie 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding vindt plaats als een concurrentie gerichte dialoog op grond van het Aanbestedingsreglement Nutssectoren 2016 (hierna: ARN2016) Deel II alsmede de Europees als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling Programmaerkenning Tunnelalliantie.
Korte beschrijving: Het opheffen van NABO's en de aanleg van 3 onderdoorgangen in de gemeente Hof van Twente.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen