CPV-code hoofdcategorie 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van het onderzoek is de ontwikkeling van een voor de Nederlandse situatie relevant en actueel ziektemodel voor MM. Ziektemodellen bieden de mogelijkheid “nieuwe geneesmiddelen met alle beschikbare geneesmiddelen voor die specifieke indicatie te vergelijken, waarbij er ook wordt gekeken naar de kosteneffectiviteit van verschillende behandelstappen of behandellijnen.” Door het maken van deze vergelijkingen wordt inzicht verkregen in de effectiviteit en kosteneffectiviteit over de gehele behandeling en de verschillende behandelsequenties voor MM patiënten die niet in aanmerking komen voor stamceltransplantatie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding