522002-2023 - ResultaatNederland-Stolwijk: Werktuigbouwkundige diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud Werktuigbouwkundige Installaties vastgoedobjecten gemeente Krimpenerwaard
Referentienummer: 1038681
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71333000 Werktuigbouwkundige diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Krimpenerwaard heeft een groot aantal gebouwen in eigendom. De gebouwvoorraad betreft een divers aanbod met gebouwen dienend voor ondersteuning van de gemeentelijke organisatie, (sociaal-) maatschappelijk vastgoed en vastgoed voor welzijn, sport en onderwijs.
De gemeente is voornemens één Opdrachtnemer te contracteren voor het aangaan van een raamovereenkomst voor de duur van 4 jaar voor het onderhouden van de Werktuigbouwkundige installaties in/aan de gemeentelijke objecten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie opdrachtomschrijving