522235-2024 - Mededinging
België – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – Battery Energy Storage System (BESS) te Merksem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Battery Energy Storage System (BESS) te Merksem
Beschrijving: Battery Energy Storage System (BESS) te Merksem
Interne identificatiecode: PPP0N3-4309/4562/PRO/GCU/2023/00187
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2023/00187
Belangrijkste classificatie (cpv): 31411000 Alkalinebatterijen
Aanvullende classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen, 42100000 Machines voor de productie en het gebruik van mechanische energie, 03222312 Kruisbessen, 15332293 Zwartebessenjam