2. Procedure
Procedure
Titel: NU BUas - Projectcoordinator circulaire stromen
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur projectcoordinatoren BUas en ziet op de inzet van een projectcoordinator voor het rojectmatig coordineren van de CS-NNL op het behalen van de gestelde projectresultaten en het waarborgen van een volledige projectadministratie en verantwoorde besteding van (subsidie)gelden.
Eerdere aankondiging: 242507-2024
Interne identificatiecode: T96251
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000