522320-2026 - Resultaat
België – Kantoormeubilair – RAAMOVEREENKOMST VOOR HET LEVEREN EN PLAATSEN VAN LES- EN KANTOORMEUBILAIR
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET LEVEREN EN PLAATSEN VAN LES- EN KANTOORMEUBILAIR
Beschrijving: Deze raamovereenkomst heeft betrekking op de levering, plaatsing en installatie van los meubilair voor de gebouwen en campussen van de Vrije Universiteit Brussel (VUB). De opdracht omvat onder meer het leveren, monteren, plaatsen, aansluiten en gebruiksklaar opleveren van meubilair en aanverwante accessoires, alsook het verstrekken van technische ondersteuning en documentatie waar vereist. De raamovereenkomst kan gebruikt worden voor zowel kleinschalige leveringen (zoals individuele stoelen, bureaus of kasten) als grootschalige inrichtingsprojecten waarbij volledige ruimtes, kantooromgevingen, lesruimtes of gemeenschappelijke zones worden ingericht met nieuw meubilair. De raamovereenkomst staat ter beschikking van alle diensten, faculteiten en onderzoeksafdelingen van de Vrije Universiteit Brussel, ongeacht hun campuslocatie. Zowel de campus Etterbeek als de campus Jette, evenals externe vestigingen verbonden aan de VUB, kunnen gebruikmaken van deze raamovereenkomst. De Dienst Infrastructuur van de VUB treedt op als centrale beheerder van de raamovereenkomst. Deze dienst verzorgt de algemene coördinatie, de opvolging van de deelopdrachten en de controle op de naleving van de contractuele bepalingen. De meeste bestellingen zullen via deze dienst worden geplaatst, al kunnen andere interne diensten eveneens rechtstreeks beroep doen op de raamovereenkomst binnen de vastgelegde procedures
Interne identificatiecode: PPP0NS-901/6129/VUB/2026/DI/01000-25186
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1: ERGONOMISCH MEUBILAIR
Beschrijving: Dit perceel omvat bureaustoelen die voldoen aan de huidige ergonomische vereisten. Doelgroep zijn nieuwe medewerkers of medewerkers waarvan het bestaande meubilair niet langer voldoet aan de ergonomische normen. De nadruk ligt op snelle bestel- en levertermijnen, zodat elke medewerker tijdig kan worden voorzien van een ergonomische werkplek. Indicatieve raming totaalprijs: €60.000 (Excl. btw)
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/16000-*****_1
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2: BASIS KANTOORMEUBILAIR
Beschrijving: Perceel 2 betreft alle elementen die nodig zijn voor de inrichting van een standaard kantooromgeving. Dit perceel heeft als doel volledig functionele werk- en vergaderruimtes te realiseren voor diensten en faculteiten. Indicatieve raming totaalprijs: €200.000 (Excl. btw)
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/16000-*****_2
Perceel: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3: LOUNGE MEUBILAIR
Beschrijving: Perceel 3 omvat informele zit- en overlegmogelijkheden, waaronder loungemeubilair voor bijvoorbeeld coffeecorners, ontmoetingszones of ontspanningsruimtes. Het doel is een comfortabele en flexibele omgeving te creëren die informele interactie en samenwerking bevordert. Indicatieve raming totaalprijs: €40.000 (Excl. btw)
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/16000-*****_3
Perceel: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4: LES - EN ONDERWIJSMEUBILAIR
Beschrijving: Perceel 4 omvat los meubilair voor leslokalen en onderwijsruimtes, met aandacht voor verschillende onderwijsvormen. Het omvat naast standaard lesmeubilair ook modulair en multifunctioneel meubilair dat flexibel kan worden ingezet voor actieve leeromgevingen, groepswerk of digitale lessen. Indicatieve raming totaalprijs: €100.000 (Excl. btw)
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/16000-*****_4