522585-2019 - ResultaatBelgië-Brugge: Producten voor schoonmaken en poetsen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor aankoop van schoonmaakmaterialen
Referentienummer: 2019/AZ/08/006
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Microvezeldoeken en sponzen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen, 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Herbruikbare moppen met toebehoren, gereedschap, materiaalwagen
Perceel nr.: 2
Reinigingspads voor de machinale reiniging van vloeren
Perceel nr.: 3
Wegwerpmoppen met toebehoren
Perceel nr.: 4