522610-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – EU-367 Raamovereenkomst - Civiele werkzaamheden voor grote lijnenprojecten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: EU-367 Raamovereenkomst - Civiele werkzaamheden voor grote lijnenprojecten
Beschrijving: Alle gegadigden die bij start van deze aanbestedingsprocedure (27 februari 2024) erkend waren in de "EU-367 Erkenningsregeling - Civiele werkzaamheden voor grote lijnenprojecten" zijn uitgenodigd voor deze aanbestedingsprocedure en werden gedurende deze procedure aangemerkt als 'Inschrijver'. Doel van deze aanbestedingsprocedure was om op basis van de gestelde gunningscriteria te komen tot Raamovereenkomsten met vijf (5) Inschrijvers (3 partners en 2 back-up) ten behoeve van het uitvoeren van civiele werkzaamheden (m.n. aanbrengen werkwegen en mastfundaties) voor grote lijnenprojecten.
Interne identificatiecode: EU-367
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45262200 Funderingswerkzaamheden en boren van waterputten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000