2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en installeren van kluizen
Beschrijving: Leveren van kluizen en op afroep installeren van kluizen 617 kluizen
Interne identificatiecode: DJI-KLUIZEN-23
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44421000 Gepantserde of gewapende kluizen, brandkasten en deuren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kluizen
Beschrijving: Leveren en op afroep installeren van kluizen 617 kluizen
Interne identificatiecode: 1