2. Procedure
Procedure
Titel: A08.465.2024 Levering strooizout
Beschrijving: De gemeenten Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Zoeterwoude willen een nieuwe raamovereenkomst afsluiten met maximaal één leverancier voor de levering van strooizout (vacüumzout). Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad en het programma van eisen.
Interne identificatiecode: A08.465.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34927100 Strooizout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering strooizout (vacuümzout)
Beschrijving: Levering strooizout (vacuümzout) Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad en het programma van eisen.
Interne identificatiecode: 1