522881-2024 - Resultaat
Nederland – Projectontwikkeling voor woningen – Projectontwikkeling Isla Bonita
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectontwikkeling Isla Bonita
Beschrijving: De aanbesteding heeft tot doel een partij te contracteren voor de ontwikkeling van één van de laatste deelgebieden in de wijk Noorderplassen West: Isla Bonita. Het ontwikkelen betreft ontwerpen en realiseren en verkoop, voor eigen rekening en risico, van het woonprogramma alsmede de openbare ruimte, de recreatieve zone (eventueel met horeca functie), de benodigde infrastructuur (onder en bovengronds) en de aansluiting op de naastgelegen gebieden. Minimale aanbiedingsprijs is gesteld op € 55.000.000,= (vijf en vijftig miljoen euro)
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70111000 Projectontwikkeling voor woningen
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Geen percelen
Beschrijving: Geen percelen 0
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie