522960-2023 - ResultaatNederland-Arnhem: Landmeetkundige diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het meten en uitwerken van Digitaal Terrein Model (DTM) t.b.v. wegenprojecten en revisiemetingen, 2023 en verder
Referentienummer: 2023-005372
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71355000 Landmeetkundige diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De provincie Gelderland gaat een deel van de landmeetkundige werkzaamheden uitbesteden. Het betreft een deel van de revisiemetingen en het meten van DTM's ten behoeve van wegenprojecten. Hiervoor wenst de provincie met twee (2) ondernemingen een contract te sluiten.
Looptijd van het contract
De provincie wil middels een raamcontract met een looptijd van twee (2) jaar een duurzame relatie opbouwen met beide raamcontractpartners. Tevens wil de provincie de optie openhouden, om het raamcontract twee (2) maal met één (1) jaar te verlegen.
Beoogde ingangsdatum is 1 augustus 2023.
Karakter van de Overeenkomst
De Overeenkomst heeft het karakter van een Raamovereenkomst. Dit betekent dat de voorwaarden inzake te plaatsen nadere opdrachten vooraf zijn vastgelegd. Indien zich een concrete, werkelijke behoefte voordoet bij de Aanbestedende dienst kan hierin worden voorzien door Opdrachtnemers op basis van een Nadere deelopdrachten, die past binnen de kaders van de Overeenkomst.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbesteding zal plaatsvinden volgens een Europese openbare procedure conform het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (hoofdstuk 2, ARW 2016).