2. Procedure
Procedure
Titel: NU Curio - Leermiddelen 4
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs en ziet op de levering van een gedeelte van de leermiddelen voor Curio.
Eerdere aankondiging: 626245-2023
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000