523181-2024 - Mededinging
Nederland – Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden – RAW-Raamovereenkomst Asfaltonderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: RAW-Raamovereenkomst Asfaltonderhoud
Beschrijving: De gemeente Noordoostpolder zoekt een uitvoerende partner die het onderhoudsproces voor de gemeente jaarrond zelfstandig regelt op basis van een meerjarige RAW-raamovereenkomst, waarbij de gemeente keuzeopties krijgt. De gemeente wenst de werkzaamheden jaarlijks in het volgende stramien uit te voeren: − Van januari t/m maart doet de aannemer onderzoek, engineert en stelt maatregelen op, brengt advies uit en stelt maatregelen voor. − Op 1 april is de deelopdracht bekend en gecalculeerd, de gegevens gaan naar de opdrachtgever ter controle. − Rond 1 mei start de aannemer met uitvoeringswerkzaamheden en rond de werkzaamheden uiterlijk 31 juli af i.v.m. agrariërs. 1
Interne identificatiecode: 20240830140960
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45233142 Herstellen van wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Ieder jaar is onderhoud aan wegen nodig. De gemeente Noordoostpolder zoekt een uitvoerende partner die het onderhoudsproces voor de gemeente jaarrond zelfstandig regelt op basis van een meerjarige RAW-raamovereenkomst, waarbij de gemeente keuzeopties krijgt. De gemeente wenst de werkzaamheden jaarlijks in het volgende stramien uit te voeren: − Van januari t/m maart doet de aannemer onderzoek, engineert en stelt maatregelen op, brengt advies uit en stelt maatregelen voor. − Op 1 april is de deelopdracht bekend en gecalculeerd, de gegevens gaan naar de opdrachtgever ter controle. − Rond 1 mei start de aannemer met uitvoeringswerkzaamheden en rond de werkzaamheden uiterlijk 31 juli af i.v.m. agrariërs.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsopties