See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AI MMB
Beschrijving: Via deze overheidsopdracht wenst de aanbesteder ten behoeve van de dienst Medische Moleculaire Beeldvorming een partnership aan te gaan met een aanbieder van een hybride AI platform. Naast het aanbieden van eigen applicaties dient de aanbieder de actueel in gebruik zijnde AI applicaties te integreren. Sedert reeds enkele jaren wordt op de dienst Medische Moleculaire Beeldvorming van VITAZ een selectief aantal specifieke AI-applicaties ingezet, die de radiologen faciliteren bij het stellen van een diagnose. Een werkgroep volgt de AI markt al een aantal jaren op, en detecteert dat het voorbije jaar de sensitiviteit, de specificiteit en betrouwbaarheid van meerdere CE gecertificeerde AI-applicaties heel sterk toegenomen is. Binnen dit (r)evolutiefeit wil de medische moleculaire beeldvorming de actuele toepassingsdomeinen van AI verder uitbreiden met een 5 tal extra AI-algoritmes. Met behulp van deze nieuwe technologie zal de diagnostische accuraatheid en de zorgkwaliteit en – efficiëntie nog verder geoptimaliseerd kunnen worden. De aanbieder dient te voorzien in een koppeling de actuele PACS-server (incl. juridisch) en in een koppeling met het elektronisch patiëntendossier (KWS).
Interne identificatiecode: PPP0OF-980/6412/2025AKDJDM1452
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72211000 Programmering van systeem- en gebruikerssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025AKDJDM1452_1