2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst EPC residentieel, EPC gemene delen en EPC klein-niet residentieel
Beschrijving: Raamovereenkomst EPC residentieel, EPC gemene delen en EPC klein-niet residentieel
Interne identificatiecode: PPP0O3-564/4145/WS-2024-17 Raamcontract EPC's
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71315400 Gebouwinspectiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst EPC's : OOSTENDE (Excl. Vuurtorenwijk)
Beschrijving: Volgens plan in bijlage
Interne identificatiecode: WS-2024-17 Raamcontract EPC's
Aanvullende classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamcontract EPC's : BREDENE + Vuurtorenwijk Oostende
Perceel: LOT-0003
Titel: Raamcontract EPC's : ICHTEGEM, GISTEL, MIDDELKERKE en OUDENBURG