Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/02/2023Einde: 31/01/2025
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar