523345-2024 - Mededinging
Nederland – Civieltechnische werkzaamheden, met uitzondering van bruggen, tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen – Parkring - deelname bouwteam en eventueel aansluitend realisatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Parkring - deelname bouwteam en eventueel aansluitend realisatie
Beschrijving: In Tilburg wordt werk gemaakt van het verluwen van de binnenstad. Het verluwen van de binnenstad is randvoorwaardelijk voor het goed functioneren van het nieuwe Stadsforum. Concreet betekent dit dat de huidige cityring aangepakt wordt en zal transformeren in de 'Parkring.' De doelstelling van het project is het verminderen van de hoeveelheid autoverkeer met name op de Heuvel-, Paleis en Schouwburgring om een aantrekkelijkere binnenstad te realiseren. Om het Stadsforum een mooie en groene entree naar de binnenstad te maken is het noodzakelijk dat er minder autoverkeer is op de route door de binnenstad. Gestreefd wordt naar maximaal 8.000 mvt/etm op het Stadsforum. Naast het verluwen van het autoverkeer kan de aantrekkelijkere binnenstad ook bereikt worden met het aantrekkelijker inrichten van de vrijkomende ruimte en de keuze voor verhardingsmateriaal. Er wordt een aannemer gezocht die in Bouwteam mee kan denken over de te maken keuzes in het ontwerp en fasering voor de realisatie. De opdracht zal worden gerealiseerd in twee dele: "Parkring Oost" en "Parkring West". Vanwege de omvang van het project zullen hiervoor twee bouwteams worden gevormd. Voor de realisatie van het project -volgens de in het bouwteam op te stellen aannemingsovereenkomst na de bouwteamfase- is een taakstellend budget vastgesteld. Het taakstellend budget voor perceel 1 “Parkring Oost” bedraagt € 13.000.000,= exclusief btw. Het taakstellend budget voor perceel 2 “Parkring West” bedraagt € 8.000.000,= exclusief btw.
Interne identificatiecode: 24_037W / 93850253
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst volgt voor deze aanbesteding de Europese niet openbare procedure, bestaande uit twee fasen: de selectiefase en de gunningsfase. In de selectiefase kunnen aannemers zich aanmelden. Alle aanmeldingen worden gecontroleerd en worden daarna beoordeeld o.b.v. selectiecriteria. In de selectiefase zijn de Uitsluitingsgronden, Geschiktheidseisen en Selectiecriteria voor beide percelen hetzelfde. In de selectiefase zal aan Aanmelders (Gegadigden) worden gevraagd te bewijzen te voldoen aan de gestelde Uitsluitingsgronden en Geschiktheidseisen. De gunningsfase is slechts toegankelijk voor de in de selectiefase op basis van de Selectiecriteria geselecteerde (maximaal) vijf (5) Gegadigden die een geldige Aanmelding hebben ingediend met het hoogste puntenaantal na de beoordeling. Vanaf de gunningsfase worden de twee (2) percelen ‘actief’. Inschrijvers kunnen en mogen zich in de gunningsfase inschrijven voor beide percelen. Inschrijvers zijn niet verplicht om op beide percelen in te schrijven. Er wordt slechts één (1) perceel aan dezelfde Inschrijver gegund. Indien Inschrijver op beide percelen inschrijft, dan dient Inschrijver in zijn Inschrijving in de gunningsfase aan te geven naar welk perceel zijn voorkeur uitgaat. Indien een Inschrijver, na de beoordeling in de gunningsfase, bij beide percelen op de eerste plaats in de rangorde eindigt, komt deze Inschrijver voor gunning in aanmerking voor het door hem opgegeven voorkeursperceel. De op de tweede plaats geëindigde Inschrijver bij het andere perceel komt dan voor gunning in aanmerking voor dit perceel.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45222000 Civieltechnische werkzaamheden, met uitzondering van bruggen, tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bouwteam "Parkring Oost"
Beschrijving: Parkring te Tilburg - Perceel 1 “Parkring Oost”: Perceel 1 betreft het oostelijke deel van de Parkring: • Heuvelring vanaf Spoorlaan tot aan de Piusstraat; • Kruising Heuvelring - Piusstraat - Paleisring; • Paleisring tot aan Stadsforum (onderzijde Katterug).
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bouwteam "Parkring West"
Beschrijving: Parkring te Tilburg - Perceel “Parkring West”: Perceel 2 betreft het westelijke deel van de Parkring: • Noordhoekring vanaf de kruising met de Schouwburgring tot aan Spoorlaan; • Schouwburgring vanaf globaal de Carrousel op het Stadsforum tot aan Noordhoekring.
Interne identificatiecode: 2