523834-2024 - Mededinging
Nederland – Ondersteunende diensten voor de overheid – EA-VWS-Ondersteuning Commissie Expertisecentra langdurige zorg (CElz)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA-VWS-Ondersteuning Commissie Expertisecentra langdurige zorg (CElz)
Beschrijving: De opdracht betreft de aanbesteding van een programmabureau dat ondersteuning gaat bieden voor de Commissie Expertise langdurige zorg (CElz).
Interne identificatiecode: 201850033.131.029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De scope van de opdracht valt onder de categorie ‘Sociale en andere specifieke diensten’. De opdrachtwaarde van deze opdracht overschrijdt het drempelbedrag van € 750.000,- (exclusief btw). Hierdoor publiceren we de opdracht openbaar maar geldt een verlicht regime.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1