Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankoop brandstoffen voor voertuigen voor gemeente, AGB, OCMW en politiezone Zaventem 2023-2027
Referentienummer: CAD/2023/748/TD/FLEET/1660
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 09100000 Brandstoffen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aankoopprijzen brandstof voertuigen moeten worden in de markt gezet. Afname enkel bij tankstations Zaventem op minimale afstand voor de grootste afnemers : Technische Dienst, alle andere diensten, Politiezone Zaventem en OCMW Zaventem.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Levering van de brandstoffen diesel en benzine
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 09100000 Brandstoffen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor dit perceel zal de inschrijver het kortingsbedrag inclusief btw (euro per liter) vermelden op het offerteformulier voor de levering van de brandstoffen diesel en benzine
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
Levering voor de brandstof CNG
Perceel nr.: 2
Voor dit perceel zal de inschrijver het kortingsbedrag inclusief btw (euro per liter) vermelden op het offerteformulier voor de levering van de brandstof CNG.