Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Beschrijving van de opties: Binnen de raamovereenkomst bestaat de optie om te verlengen met 3 maal 12 maanden.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Nederland