524308-2022 - MededingingBelgië-Aalst: Afvalverzameling en –verwerking
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
RECYCLEREN VAN DOOR ILVA INGEZAMELD PAPIER EN KARTON
Referentienummer: ILvA-YO-2022-22-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren dienst betreft: het recycleren van papier en karton ingezameld door ILvA, huis-aan-huis en op de recyclageparken op een adres opgegeven door de opdrachtnemer, of het wordt afgehaald door de opdrachtnemer op de overslagplaats van ILvA.
Het papier en karton wordt na inzameling voor recyclage aangeboden in één gemengde fractie.
In het kader van dit bestek en rekening houdend met alle wettelijke bepalingen, wordt recyclage als volgt gedefinieerd: “elke nuttige toepassing (incl. scheiden van papier & karton) waardoor afvalstoffen opnieuw worden bewerkt tot producten, materialen of stoffen, voor het oorspronkelijke doel of voor een ander doel. Dit omvat het opnieuw bewerken van organisch afval, maar het omvat niet energieterugwinning, noch het opnieuw bewerken tot materialen die bestemd zijn om te worden gebruikt als brandstof of als opvulmateriaal.”
In concreto dient de inschrijver aan te tonen dat hij de afvalstof minimaal transformeert tot een grondstof die direct inzetbaar is voor de productie van afgewerkte producten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 9 448 200,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft het recycleren van papier en karton dat door ILvA ingezameld wordt. Het papier en karton wordt door ILvA aangeleverd op het door de opdrachtnemer aangeduide adres van verwerking.