Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VERWERVING EN VERWERKING VAN HOUT INGEZAMELD OP DE ILvA RECYCLAGEPARKEN
Referentienummer: ILvA-YO-2022-21-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren dienst betreft het verwerven en verwerken van hout ingezameld op de ILvA-recyclageparken.
De afhaling of het verwerven gebeurt gecentraliseerd op het overslagstation van ILvA, Industrielaan 18, 9320 Aalst (Erembodegem).
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 578 760,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding