2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting Catent - Tablets
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Tablets ten behoeve van Stichting Catent. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Tablets.
Eerdere aankondiging: 393439-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000