See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Intravasculair echotoestel (IVUS) met katheters
Beschrijving: Intravasculair echotoestel (IVUS) met katheters
Interne identificatiecode: PPP0QV-2201/5177/2025/2201
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/2201 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler