See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding: Marktonderzoek - Betalen aan de kassa
Beschrijving: DNB wil voor de komende jaren het Marktonderzoek Betalen aan de Kassa dat zij sinds 2010 laat uitvoeren continueren. Het onderzoek dient een representatief inzicht te geven in het totale aantal toonbankbetalingen en de totale waarde van de toonbankbetalingen (bij toonbankinstellingen buitenshuis inclusief ambulante handel en automaatbetalingen) per jaar in Nederland opgesplitst naar betaalmiddel. Transacties van Nederlandse consumenten in het buitenland en van buitenlanders in Nederland worden buiten beschouwing gelaten.
Interne identificatiecode: T139259
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000