Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
Aanvullende classificatie (cpv): 15811000 Broodproducten, 15811100 Brood, 15811200 Broodjes, 15811500 Bereide broodproducten, 15813000 Brood, broodjes, croissants e.d., 15821000 Geroosterde broodproducten en gebak, 15821100 Geroosterde broodproducten, 15821110 Geroosterd brood
Plaats van uitvoering
Postadres: Gouwelozestraat 100
Stad: Oostende
Postcode: 8400