525272-2024 - Mededinging
Nederland – Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik – Tandartsartikelen en -verbruiksinstrumenten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Tandartsartikelen en -verbruiksinstrumenten
Beschrijving: Het Inkoop Uitvoeringscentrum DJI (IUC DJI) zoekt namens Dienst Justitiële Inrichtingen, hierna Aanbestedende dienst genoemd, een partner die zorg kan dragen voor de levering van tandartsinstrumenten en -verbruiksartikelen. De publicatie van deze aanbesteding volgt op de eerdere publicatie van de opdracht voor ‘tandartsinstrumenten en –verbruiksartikelen’. Deze kunt u op TenderNed terugvinden onder het kenmerk TN450038. Om de (tijds)impact voor inschrijvers zo veel als mogelijk te beperken, zijn alle wijzigingen in de Aanbestedingsdocumenten ten opzichte van de vorige aanbesteding (TN450038) in rood gemarkeerd. Dit geldt voor alle documenten, behalve voor de wijzigingen die doorgevoerd zijn in de beide tabbladen van formulier D ‘Assortiment en prijs’. Wij vragen u dan ook met zorg en aandacht naar deze tabbladen te kijken. De geraamde waarde voor deze Opdracht is gebaseerd op de waarde van de bestellingen vanuit het verleden. Ook houdt dit bedrag rekening met de maximale contractduur. Tot slot is er rekening gehouden met een mogelijke prijsstijging aangezien er de afgelopen jaren geen indexatie heeft plaatsgevonden. Daarmee is de geraamde waarde voor deze opdracht vastgesteld op een bedrag van €850.000,-. Dit bedrag is gebaseerd op het huidige verbruik en houdt rekening met een mogelijke kleine prijsstijging. De maximale afname voor deze Opdracht is vastgesteld op 150% van de geraamde totaalafname. Dit komt uit op een bedrag van €1.275.000,-. De reden om voornoemd percentage te hanteren, is dat het vooraf lastig in te schatten is wat de daadwerkelijke behoefte en noodzaak is aan tandartsinstrumenten en – verbruiksartikelen. Desondanks is het voorzien hierin cruciaal. Dit met het oog op het kunnen uitvoeren van behandeling en het invulling kunnen geven aan pijnbestrijding. Een mogelijk uitgestelde behandeling kan een directe impact hebben op de veiligheid binnen een Locatie. Dit is meegewogen in het vaststellen van de maximale afname en het voorkomen van het onverhoopt vroegtijdig bereiken van de maximale waarde.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gelet op de omvang van de waarde volgt Koper een openbare Europese aanbestedingsprocedure.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33130000 Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Tandartsinstrumenten en -verbruiksartikelen
Beschrijving: Hartelijk dank voor uw interesse in de Europese openbare aanbesteding ‘tandartsinstrumenten en -verbruiksartikelen’. In dit Beschrijvend document vindt u alle informatie, zoals de procedure, eisen en voorwaarden, die u nodig heeft voor het inschrijven op deze Opdracht. De publicatie van deze aanbesteding volgt op de eerdere publicatie van de opdracht voor ‘tandartsinstrumenten en –verbruiksartikelen’. Deze kunt u op TenderNed terugvinden onder het kenmerk TN450038. De geraamde waarde voor deze Opdracht is gebaseerd op de waarde van de bestellingen vanuit het verleden. Ook houdt dit bedrag rekening met de maximale contractduur. Tot slot is er rekening gehouden met een mogelijke prijsstijging aangezien er de afgelopen jaren geen indexatie heeft plaatsgevonden. Daarmee is de geraamde waarde voor deze opdracht vastgesteld op een bedrag van €850.000,-. Dit bedrag is gebaseerd op het huidige verbruik en houdt rekening met een mogelijke kleine prijsstijging. De maximale afname voor deze Opdracht is vastgesteld op 150% van de geraamde totaalafname. Dit komt uit op een bedrag van €1.275.000,-. De reden om voornoemd percentage te hanteren, is dat het vooraf lastig in te schatten is wat de daadwerkelijke behoefte en noodzaak is aan tandartsinstrumenten en – verbruiksartikelen. Desondanks is het voorzien hierin cruciaal. Dit met het oog op het kunnen uitvoeren van behandeling en het invulling kunnen geven aan pijnbestrijding. Een mogelijk uitgestelde behandeling kan een directe impact hebben op de veiligheid binnen een Locatie. Dit is meegewogen in het vaststellen van de maximale afname en het voorkomen van het onverhoopt vroegtijdig bereiken van de maximale waarde.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Koper heeft de optie, eenzijdig uit te oefenen door Koper, om de Overeenkomst tweemaal te verlengen met een periode van maximaal 12 maanden.