See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een immunohistochemie- en speciale kleuring platformen voor de diensten Pathologie ontleedkunde van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan en het Noorderhart Ziekenhuis, Pelt
Beschrijving: Voorwerp van deze opdracht: Onderhavige opdracht is een opdracht voor leveringen en heeft als voorwerp het leveren, implementeren en indienststellen van immunohistochemie (IHC) en speciale kleuring– platformen (SS) voor de diensten Pathologische Ontleedkunde van het ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint – Jan en het Noorderhart ziekenhuis, Pelt. Bijzonderheid voor het Ziekenhuis Oost – Limburg is dat een nieuw LIS – systeem (Laboratorium Informatie Systeem) geïmplementeerd wordt in 2025 waardoor het mogelijk is dat de leverancier van het LIS nog niet bekend is bij de publicatie van de opdrachtdocumenten van deze opdracht. In het Noorderhart ziekenhuis is er geen vernieuwing van het LIS en gebruikt men momenteel DaVinci van Clinisys. Voorstelling Ziekenhuis Oost-Limburg Ziekenhuis Oost-Limburg AV (ZOL) telt 1018 erkende bedden en bestaat uit campus Sint-Jan (Genk), campus Sint-Barbara (Lanaken), Medisch Centrum André Dumont (Waterschei) en ZOL Maas en Kempen (Maaseik). Naast haar regionale functie vervult ZOL een aantal belangrijke expertfuncties binnen een euregionale context (MIC, NIC, hartchirurgie, neurochirurgie, lithotripsie, NMR, fertiliteitscentrum, radiotherapie, …). ZOL is een opleidingscentrum voor assistent-artsen voor verschillende disciplines waarvoor een stagemeester werd erkend door de respectievelijke erkenningscommissies. Het Ziekenhuis Oost-Limburg AV stelt 4500 personeelsleden, artsen, stagiairs, jobstudenten, … te werk. Voorstelling Noorderhart ziekenhuis Noorderhart is de overkoepelende naam waaronder het Mariaziekenhuis en het Revalidatie & MS Centrum – beiden gelegen in Pelt – hun vleugels hebben uitgeslagen. Noorderhart telt 453 bedden (333 in Noorderhart Mariaziekenhuis en 120 in Noorderhart Revalidatie & MS) en stelt zo'n 1400 medewerkers en 150 artsen te werk. De opdracht wordt opgesplitst in drie percelen: Perceel 1: De levering van een immunohistochemie – platform voor de geaccrediteerde immunohistochemische testen voor de dienst pathologische ontleedkunde van ZOL Perceel 2: De levering van (een) immunohistochemie – platform(en) voor niet - geaccrediteerde immunohistochemische testen voor de diensten pathologische ontleedkunde van ZOL en Noorderhart Perceel 3: De levering van een – speciale kleuring-platform voor histochemische testen voor de diensten pathologische ontleedkunde van ZOL en Noorderhart Leverplaatsen: Campus Sint-Jan, Synaps Park 1, 3600 GENK Noorderhart Mariaziekenhuis, Maesensveld 1, 3900 PELT
Interne identificatiecode: PPP0R9-236/4212/2024-236
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: De levering van een immunohistochemie – platform voor de geaccrediteerde immunohistochemische testen voor de dienst pathologische ontleedkunde van ZOL
Beschrijving: De levering van een immunohistochemie – platform voor de geaccrediteerde immunohistochemische testen voor de dienst pathologische ontleedkunde van ZOL
Interne identificatiecode: 2024-236
Perceel: LOT-0002
Titel: De levering van (een) immunohistochemie – platform(en) voor niet - geaccrediteerde immunohistochemische testen voor de diensten pathologische ontleedkunde van ZOL en Noorderhart
Beschrijving: De levering van (een) immunohistochemie – platform(en) voor niet - geaccrediteerde immunohistochemische testen voor de diensten pathologische ontleedkunde van ZOL en Noorderhart
Perceel: LOT-0003
Titel: De levering van een – speciale kleuring-platform voor histochemische testen voor de diensten pathologische ontleedkunde van ZOL en Noorderhart
Beschrijving: De levering van een – speciale kleuring-platform voor histochemische testen voor de diensten pathologische ontleedkunde van ZOL en Noorderhart