2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst werkplekhardware
Beschrijving: De doelstelling van de Opdracht is de inkoop van kwalitatief hoogwaardige ICT-hardware, passend bij de gemeentelijke organisatie tegen in ieder geval marktconforme prijzen (of lager), waarbij de leverancier als kwalitatief hoogwaardige samenwerkingspartner optreedt en proactief meedenkt. Opdrachtgever zoekt met deze Aanbesteding de balans tussen functionaliteit, kosten en (milieutechnische en sociale) duurzaamheid en verwacht van te contacteren Opdrachtnemer(s) dat deze proactief meedenken en -werken aan de realisatie hiervan. De ICT-hardware en de daarmee samenhangende Services vormen één van de belangrijkste pijlers waarop de dienstverlening van ICT naar de gemeente rust. Zowel ICT als de eindgebruikers verwachten daarom hoge kwaliteit van zowel de Leveringen als de Service Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst aangaan met maximaal drie (3) Opdrachtnemers voor de duur van twee (2) jaar met verlengingsmogelijkheden van twee (2) maal één (1) jaar. Totaal dus maximaal vier (4) jaar. De geraamde waarde over 2025 tot eind 2026 is gemiddeld 2 miljoen euro per jaar. Vanaf januari 2027 voor de komende 2 jaar is naar verwachting uitgaven tot 6 miljoen euro niet uit te sluiten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werkplekhardware
Beschrijving: Zie kenmerken opdracht. Zie kenmerken opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen