Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Het onderhouden en uitvoeren van werken aan de openbare verlichtingsinstallaties in de gemeenten Dongen en Loon op Zand
Referentienummer: LZ-22-01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50232100 Onderhoud van straatverlichting
II.1.4.
Korte beschrijving
Het onderhouden en uitvoeren van werken aan de openbare verlichtingsinstallaties in de gemeenten
Dongen en Loon op Zand
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Het onderhouden en uitvoeren van werken aan de openbare verlichtingsinstallaties in de gemeenten Dongen en Loon op Zand.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50232100 Onderhoud van straatverlichting, 34928510 Straatlichtmasten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie inschrijvingsleidraad paragraag 2.4. Geraamde waarde is op jaarbasis