2. Procedure
Procedure
Titel: CRM Systeem
Beschrijving: De Universiteit Maastricht is op zoek naar een Implementatiepartner voor een CRM Systeem. Een uitgebreide Opdrachtomschrijving treft u in Mercell aan.
Interne identificatiecode: T64043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000